Інтерфакс-Україна
19:25 24.04.2024

Єрмак подякував Саллівану і команді адміністрації президента США за зусилля на шляху схвалення допомоги Україні, розповів про ситуацію на фронті

1 хв читати
Єрмак подякував Саллівану і команді адміністрації президента США за зусилля на шляху схвалення допомоги Україні, розповів про ситуацію на фронті

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак під час телефонної розмови з радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном подякував йому за "зусилля, яких докладала адміністрація президента США для якнайшвидшого досягнення згоди в Конгресі та схвалення необхідного фінансування для України", повідомляє пресслужба президента України.

Як йдеться на офіційному сайті глави держави в середу, сторони спілкувалися напередодні голосування в Сенаті Конгресу США, "який ухвалив довгоочікуваний законопроєкт про допомогу Україні".

Єрмак наголосив на важливості постійного плідного діалогу з американською стороною, який, зокрема, "був дуже інтенсивним протягом кількох останніх місяців. Адже саме в цей період вирішувалася доля критично важливого питання про допомогу Україні в протистоянні з російською агресією".

Співрозмовники також обговорили поточну ситуацію на фронті. Єрмак поінформував про наслідки обстрілів цивільної та критичної інфраструктури з боку РФ. Він укотре наголосив на необхідності посилення протиповітряної оборони України сучасними західними системами.

"Керівник Офісу глави держави висловив подяку президенту Сполучених Штатів Джозефу Байдену, його команді, обом палатам і партіям Конгресу й усьому американському народові за незмінну підтримку України в боротьбі за свою свободу, незалежність і територіальну цілісність", - зазначено в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА