Інтерфакс-Україна
13:10 12.04.2024

Встановлюється тип ракети, якою ворог зруйнував Трипільську ТЕС, - ПС ЗСУ

1 хв читати

Точний тип ракети, якою ворог зруйнував Трипільську ТЕС, буде встановлено після завершення експертизи, повідомив начальник служби зв'язків із громадськістю Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш.

"Тип цієї ракети встановлюється. Ми очікуватимемо офіційних даних від наших експертів із науково-дослідного центру, які зможуть уже підтвердити цю інформацію. Звісно, в медіа циркулює уже й така інформація про нібито застосування ракети Х-69 - це модернізований тип ракети Х-59, яка більш потужна і за бойовою своєю частиною, і за дальністю, яку вона може застосовувати", - сказав він в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

Як повідомлялося, внаслідок масованої ракетної атаки в ніч на четвер, 11 квітня, війська РФ повністю зруйнували Трипільську ТЕС у Київській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пріоритетом на наступній зустрічі "Рамштайну" залишається ППО, передусім протиракетна оборона – Зеленський

Справа про розкрадання на закупівлі Міноборони "золотих яєць": Суд призначив заставу директору компанії-постачальниці

Трамп заявив про підвищення мит на товари з Китаю до 125%

ЄІБ та Укрексімбанк профінансують проєкти централізованого теплопостачання на EUR100 млн

Журналістам дадуть можливість поспілкуватися з полоненими громадянами КНР – Зеленський

США роблять кроки щодо відновлення деяких припинених програм іноземної допомоги

155 громадян КНР воюють проти українців на території України

У березні різко зросла кількість жертв серед цивільних осіб - спостерігачі ООН з прав людини

"Азов" та "Хартія" долучилися до програми "Контракт 18-24"

Каллас про взяття ЗСУ в полон двох громадян КНР: Звичайно, це не означає, що китайська армія задіяна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА