18:12 02.04.2024

Зеленський висловився за збільшення кількості військових капеланів

1 хв читати
Зеленський висловився за збільшення кількості військових капеланів

Українська держава поважає розмаїття в нашому суспільстві та демонструє свою повагу до кожної спільноти, сказав президент України Володимир Зеленський під час зустрічі у вівторок із представниками протестантських церков і Римо-католицької церкви.

"Привітав із Великоднем і подякував за служіння заради блага наших людей і життя в Україні. Цінуємо, що в усій нашій країні звучать молитви за справедливий мир для всіх наших людей, кожен може отримати необхідну підтримку. Й особливо цінуємо те, що християнські церкви допомагають нести у світ правду про російське зло та цю війну", - написав він у телеграм-каналі.

Зеленський подякував за службу військовим капеланам. "Це дуже важливо, що в наших хлопців на фронті є така можливість, що ви дбаєте про них.... Я багато разів зустрічався з ними на фронті, з хлопцями, з дівчатами, з нашими українськими капеланами. І всі за це дуже вдячні", - сказав президент.

За словами Зеленського, "було б дуже позитивно сприйнято, якби ми могли збільшити склад наших військових капеланів, тому що справді не вистачає".

Він також попросив священників "тісніше працювати з колегами за кордоном. Тому що хоч держава, і церква розділені, але, тим не менш, церква має великий вплив за кордоном на суспільство, на лідерів. І для нас це дуже важливий сигнал щодо підтримки наших партнерів".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

Теракт у Івано-Франківську готували два підлітки на замовлення РФ, під час транспортування вибухівки один загинув, другий отримав поранення – Нацполіція

У Києві оцифрували документи Софійського собору та заповідника "Софія Київська" – КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА