Інтерфакс-Україна
07:19 30.03.2024

У Полтавській області скасовано графіки аварійних відключень е/е

1 хв читати
У Полтавській області скасовано графіки аварійних відключень е/е

У Полтавській області скасували графіки аварійних відключень електроенергії, повідомив голова Полтавської ОВА Філіп Пронін.

"У Полтавській області скасували графіки аварійних відключень. Електропостачання було відновлено всім споживачам. Вдячні енергетикам країни за їхню роботу", - написав Пронін у телеграм-каналі.

Як повідомлялося, станом на вечір п'ятниці, 29 березня, у Полтавській області без електропостачання понад 150 тис. побутових споживачів.

У Полтавській, Сумській та Донецькій областях було введено графіки аварійних відключень унаслідок нічної масованої російської атаки на українські електростанції.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров про політичні амбіції: дуже небезпечно думати про щось, окрім своєї посади і роботи

Глава МВС: ключовим досягненням в безпеці цього року став проєкт "Офіцер-рятувальник громади"

На Дніпропетровщині оголошено обов’язкову евакуацію з ряду населених пунктів

Федоров про вибори онлайн: ми сьогодні над цим не працюємо, наразі ніхто не звертався з цього приводу

НКРЕКП розгляне можливість компенсації водоканалам фінансових втрат від занижених тарифів на воду для населення з нетарифних джерел

Мін’юст забезпечив передачу у власність держави майна забороненої КПУ, зокрема центрального офісу

МЗС: РФ вигадала "атаку на резиденцію Путіна" для зриву мирних переговорів

Чоловік загинув через ворожу атаку на Запоріжжі – ОВА

"Укрзалізниця" у січні 2026р. не підвищуватиме вартість перевезень зерновозами

Туск після консультацій лідерів ЄС: Ключовим результатом є готовність США брати участь у гарантіях безпеки для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА