Інтерфакс-Україна
19:16 27.03.2024

Комітет ВР відхилив правку нардепа Гончаренка про демобілізацію після 3 років служби

1 хв читати
Комітет ВР відхилив правку нардепа Гончаренка про демобілізацію після 3 років служби

Парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки відхилив поправку до законопроєкту про мобілізацію, внесену народним депутатом фракції "Європейська солідарність" Олексієм Гончаренком, щодо демобілізації військовослужбовців після 36 місяців служби без додаткових рішень Ставки.

"Демобілізація після 36 місяців служби без додаткових рішень Ставки - відхилена. Це моя правка. Я на ній наполягав. Але комітет з нацбезпеки не підтримав. Поки що комітет підтримав правку Безуглої про демобілізацію після 36 місяців, але за рішенням президента", - написав Гончаренко в телеграмі в середу.

Нардеп вважає, що "ідею демобілізації взагалі хоронять". "Розмірковують над варіантами - 36 місяців, але 18 щоб були на передовій, і ще шукають варіанти. Але глобально, як концепт - не хочуть", - додав він.

Як повідомлялося, Верховна Рада 7 лютого ухвалила в першому читанні урядовий законопроєкт №10449 про внесення змін до деяких законів щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. Заступник голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв (фракція "Слуга народу") висловив 20 березня сподівання, що комітет закінчить розгляд поправок до другого читання законопроєкту про мобілізацію "наступного тижня".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА