Інтерфакс-Україна
18:40 27.03.2024

Кількість постраждалих від удару РФ по Харкову зросла до 19, людям надають допомогу - Зеленський

2 хв читати
Кількість постраждалих від удару РФ по Харкову зросла до 19, людям надають допомогу - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що кількість постраждалих унаслідок скидання російською армією боєприпасу великого калібру по Харкову зросла до 19, людям надають необхідну допомогу.

"Харків. Російський терор проти міста набуває особливої підлості. Намагання загнати понад мільйон людей у блекаут, постійні удари ракет і "шахедів". Тепер – авіабомби. Просто по звичайній вулиці, по будинках, школі, звичайній цивільній інфраструктурі. На цей час відомо про одного загиблого. Мої співчуття рідним та близьким", - написав президент у телеграмі.

За його словами, вже щонайменше 19 людей постраждали, серед них діти.

"Зокрема, дівчинка 2022 року народження, хлопчик 2023 року народження. Усім постраждалим надається необхідна допомога. Всі служби працюють на місці влучання, і я вдячний усім, хто день за днем рятує для Харкова нормальне життя", - написав Зеленський.

Він також наголосив, що зміцнення української ППО і прискорення надання Україні F-16 партнерами - це життєво важливі завдання.

"Цьому немає і не може бути жодних раціональних пояснень – чому "петріоти", яких у світі достатньо, досі не закривають небо Харкова та інших наших міст і громад, які страждають від російських терористів. Щодня працюємо заради того, щоб дати більше захисту життя наших людей, нашої України", - заявив глава держави.

Раніше голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що росіяни атакували Харків потужним керованим боєприпасом УМПБ-30 (за силою вибуху - середнє між авіабомбою і ракетою).

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

14 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти за добу втратили 1440 осіб та 402 од. спецтехніки – Генштаб

Орбан переобраний лідером партії "Фідес" попри падіння її рейтингу та зростання підтримки опозиції

На пункті пропуску "Краківець" прикордонники виявили незадекларовану коштовну техніку на понад 1 млн грн – ДПСУ

Франція та Італія виступили проти ініціативи ЄС готувати торговельні угоди англійською мовою – ЗМІ

Литва, Польща та Франція готуються до навчань поблизу Сувальського коридору – ЗМІ

У Ірпені 47-річного чоловіка затримали за стрілянину в бік перехожих – поліція

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА