Інтерфакс-Україна
21:04 13.03.2024

МВФ планує обрати нового голову до кінця квітня

1 хв читати
МВФ планує обрати нового голову до кінця квітня

Міжнародний валютний фонд (МВФ) анонсував початок процедури пошуку кандидатів на посаду директора-розпорядника, повідомляють у пресрелізі фонду.

Згідно з правилами, кандидати можуть бути номіновані членами ради керівників або виконавчої ради фонду. Прийом заявок розпочнеться 14 березня і завершиться 3 квітня, процес буде таємним. Після цього буде сформовано шорт-лист із трьох осіб, який уже буде озвучено широкому загалу. Потім рада керівників проведе особисті зустрічі з кандидатами і обере майбутнього директора-розпорядника.

МВФ планує завершити процес вибору нового голови до кінця квітня.

Чинним керівником МВФ є Крісталіна Георгієва, вона обійняла цю посаду в жовтні 2019 року на стандартний термін у п'ять років. Як ідеться на сайті міжнародної фінансової організації, директор-розпорядник може обіймати цю посаду кілька термінів поспіль.

Раніше міністр фінансів Франції Бруно ле Мер заявив, що Франція підтримає висунення Георгієвої на другий термін, пише Guardian.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

Україна готує угоди з кількома країнами Європи, зокрема, про посилення захисту неба - Зеленський

Зеленський: Потрібні будь-які результативні дії проти корупції

Кількість загиблих у Нью-Делі зросла до 13 людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА