09:54 06.03.2024

Сили ППО вночі знищили 18 БПЛА на Одещині, пошкоджено рекреаційний об'єкт, газопровід, приватні будинки

1 хв читати

Сили оборони минулої ночі знищили 18 ударних безпілотників Shahed-131/136, які атакували Одещину, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

"Вночі ворог знову атакував Одещину ударними безпілотниками Shahed-131/136. Наші сили ППО знищили 18 ворожих дронів. На щастя, загиблих і постраждалих серед цивільного населення немає", - написав він у телеграм-канал у середу.

За даними ОВА, внаслідок падіння уламків збитих дронів в Одеському районі пошкоджено черговий рекреаційний об'єкт, газопровід, житлові будинки в приватному секторі.

Як уточнили в пресслужбі Сил оборони півдня України, "підрозділи ППО в інтенсивному режимі протягом чотирьох годин відбивали масовану атаку дронів. 20 цілей було знищено, з них 2 на Херсонщині та 18 на Одещині".

"Маневри дронів у житлових кварталах ускладнювали роботу силам ППО", - наголошується в повідомленні Сил оборони півдня України. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Рубіо прибув до Саудівської Аравії для участі в переговорах з Україною

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА