Інтерфакс-Україна
04:45 28.02.2024

Короля Норвегії госпіталізовано в Малайзії

1 хв читати
Короля Норвегії госпіталізовано в Малайзії

Король Норвегії Гаральд був госпіталізований у Малайзії з інфекцією, повідомили у вівторок у королівському домі Норвегії.

87-річний монарх перебуває в приватній поїздці в країну Південно-Східної Азії, повідомляє Reuters.

"Його величність король захворів під час своєї відпустки в Малайзії і був госпіталізований з інфекцією. Король отримує хороший догляд як від малайзійського, так і від норвезького медичного персоналу", - йдеться в заяві королівського дому.

Король Гаральд є церемоніальним главою Норвегії з 1991 року і найстарішим із нині живих монархів Європи. Останніми роками він неодноразово потрапляв до лікарень з інфекційними захворюваннями, а також переніс операцію на серці.

Спадкоємний принц Хокон виконуватиме обов'язки за відсутності свого батька.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули авіабомби на Таврійське біля Запоріжжя, поранені двоє мешканців – обладміністрація

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА