18:27 23.02.2024

Шмигаль на кордоні з Польщею: На жаль, зустріч із польськими урядовцями сьогодні не відбулася

1 хв читати
Шмигаль на кордоні з Польщею: На жаль, зустріч із польськими урядовцями сьогодні не відбулася

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що зустріч із польськими членами уряду на кордоні сьогодні не відбулася.

"Сьогодні Україна та Польща залишаються хорошими партнерами й союзниками. Стратегічними союзниками. Однак в останні пів року ми живемо в умовах постійної блокади українського кордону з боку Польщі. Блокади, що вдарила по нашій економіці й наших можливостях краще захищатися", - сказав Шмигаль на кордоні з Польщею в п'ятницю.

Прем'єр зазначив, що місяць тому сторони погоджувалися з тим, що блокування кордону шкодить обом країнам і що важливо не допускати таких інцидентів.

"Минув місяць, і ми знову повернулися в цю точку. Тільки зараз ми бачимо відверті провокації. Ми розуміємо складнощі, з якими стикається польський уряд. І ми готові допомогти у вирішенні цієї ситуації. Ми йдемо назустріч", - додав він.

Шмигаль заявив, що президент України запропонував керівництву Польщі майданчик, щоб домовитися і знайти компроміс.

"Тут, на кордоні. Як рівні партнери та союзники. І уряд України сьогодні тут. Але, на жаль, така зустріч із польськими урядовцями сьогодні не відбулася", - констатував прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Глава МЗС Німеччини після переговорів у Джидді: Тепер справа за Росією - припинити свою агресивну війну

Глава МЗС Польщі: Поставки зброї зі США Україні через Ясьонку повернулися до колишнього рівня

Рух транспорту Південним мостом у Києві з лівого на правий берег відкрито - Кличко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА