Інтерфакс-Україна
15:01 17.02.2024

ЄС відкриє спільний з Україною офіс у Києві в сфері оборонних інновацій - президент ЄК

1 хв читати
ЄС відкриє спільний з Україною офіс у Києві в сфері оборонних інновацій - президент ЄК

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявляє про поглиблення співробітництва ЄС з Україною у сфері оборони та плани інтеграції української оборонної промисловості з оборонною промисловістю ЄС.

"...ми інтегруємо Україну в наші оборонні програми, і відкриваємо офіс оборонних інновацій у Києві", - повідомила вона у виступі на Мюнхенській конференції в суботу, відзначаючи успіхи української армії у використанні безпілотників.

За її словами, Європейський Союз приблизно за три тижні планує представити стратегію оборонної промисловості, яка зробить акцент на збільшенні інвестицій у місцевий оборонний сектор і враховуватиме уроки повномасштабного вторгнення в Україну.

Фон дер Ляєн також висловилася за створення в Єврокомісії нової посади єврокомісара з питань оборони, який займатиметься, зокрема, промисловими аспектами оборонної політики.

"Якби я стала наступним президентом Єврокомісії, я б створила посаду комісара з оборони. Це дуже важливе питання для країн Центральної та Східної Європи, хтось із них має обійняти цю посаду", - зазначила президент Єврокомісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол ЄС: Факт розгляду справи Єрмака у ВАКС під час війни демонструє стійкість антикорупційних органів та здатність працювати

Президенти України і Польщі обговорили потенційні контакти на найближчий час

Атака РФ може тривати до обіду четверга, вночі можливі пуски ракет – радник міністра оборони

Сирський відвідав війська на олександрівському напрямку

Сили оборони знищили один із найдорожчих БпЛА противника "Мерлин-ВР" – СБС

Данія офіційно приєднується до Спеціального трибуналу з питань злочину агресії проти України – Сибіга

Посол Франції прокоментував повідомлення про начебто пропозицію Парижа відтермінувати відкриття частини кластерів для України

Атака РФ на Закарпаття у середу є наймасованішою у регіоні з початку повномасштабного вторгнення

Україна домовились про залучення експертів до модернізації ППО Латвії

Україна та Литва домовилися про співпрацю у форматі Drone Deal – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА