12:15 25.01.2024

УЦОЯО затвердив характеристики предметних тестів НМТ-2024 і схеми нарахування балів

2 хв читати
УЦОЯО затвердив характеристики предметних тестів НМТ-2024 і схеми нарахування балів

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) затвердив загальні характеристики предметних тестів основного і додаткового блоків національного мультипредметного тесту (НМТ) 2024 року і схеми нарахування балів за виконання завдань.

Згідно з повідомленням пресслужби Центру оцінювання, тести з української мови, української літератури, історії України, біології, хімії та географії міститимуть по 30 завдань, з математики та фізики - 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької, французької) - по 32 завдання.

З української мови та української літератури буде по 30 завдань, з яких 25 із вибором однієї правильної відповіді та п'ять на встановлення відповідності (логічна пара), за які можна заробити по 45 тестових балів.

З математики буде 22 завдання, з яких 15 із вибором однієї правильної відповіді, три на встановлення відповідності (логічна пара) і чотири з короткою відповіддю, за які можна заробити 32 тестові бали.

З історії України буде 30 завдань, із яких 20 із вибором однієї правильної відповіді, чотири на встановлення відповідності (логічна пара), три зі встановленням правильної послідовності та три з вибором трьох відповідей із семи запропонованих, за які можна заробити 54 тестових бали.

З іноземних мов буде 32 завдання, з яких 11 на встановлення відповідності, п'ять із вибором однієї правильної відповіді та 16 на заповнення пропусків у тексті, за які можна заробити 32 тестових бали.

З географії буде 30 завдань, із яких 20 з вибором однієї правильної відповіді, чотири з короткою відповіддю та шість із вибором трьох відповідей із семи запропонованих, за які можна заробити 46 тестових балів.

З біології буде 30 завдань, із яких 24 із вибором однієї правильної відповіді, чотири на встановлення відповідності (логічна пара) та два з вибором трьох відповідей із трьох груп варіантів, за які можна заробити 46 тестових балів.

З хімії буде 30 завдань, із яких 22 із вибором однієї правильної відповіді, два на встановлення відповідності (логічна пара) та шість з короткою відповіддю, за які можна заробити 40 тестових балів.

Із фізики буде 20 завдань, із яких 12 із вибором однієї правильної відповіді, два на встановлення відповідності (логічна пара) і шість із короткою відповіддю, за які можна заробити 32 тестових бали.

Як повідомлялося, НМТ у 2024 році включатиме три обов'язкових предмети (українська мова, математика та історія України 16-21 століть) і один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Унаслідок ворожого обстрілу Вовчанська поранено пенсіонерку

МЗС України: Чергові російські фантазії на тему дніпровських дамб - це привід уважніше стежити за діями Росії

Окупанти скинули авіабомбу на приватний сектор Лиману, поранені четверо людей

Міжнародний фонд для України уклав угоду на закупівлю артилерійських снарядів на £300 млн

Кількість загиблих у Мирнограді від російського обстрілу зросла до трьох осіб, постраждалих - до 10

Росіяни вдарили БПЛА по Херсонщині, двоє людей постраждали

У використовуваних РФ ракетах і безпілотниках містяться іноземні компоненти щонайменше з 19 країн - генпрокурор

На Донеччині чотири людини загинули, ще дев’ятеро поранено внаслідок обстрілів - ОВА

Весь день суботи обмеження е/е будуть м'якшими - "Укренерго"

Сирський очікує суттєвого посилення військової співпраці з НАТО за підсумками саміту у Вашингтоні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА