Інтерфакс-Україна
16:52 23.01.2024

Верховний комісар ООН у справах біженців відвідав Ірпінь

1 хв читати
Верховний комісар ООН у справах біженців відвідав Ірпінь

Верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді повідомив про відвідування Ірпеня, де відбувається відновлення зруйнованих через російську агресію будинків.

"Через 18 місяців після перших відвідин Ірпеня дивовижно бачити наскільки швидко й ефективно вдалося відновити будинки, зруйновані російськими військами у 2022 році. Пишаюся тим, що УВКБ ООН змогло надати підтримку обласній та міській владі в цих зусиллях, дозволивши багатьом вимушеним переселенцям повернутися додому", - написав він у соцмережі Х.

Раніше Гранді повідомив про відвідування Харкова та Кривого Рогу.

"У День Соборності України ми відвідали одну з п'яти підземних шкіл, створених на станціях харківського метрополітену, де діти можуть навчатися в безпеці й теплі. Це ознака величезних потрясінь, які війна принесла в життя кожної людини, а також сильний символ української стійкості", - написав він у соцмережі Х.

18 січня верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді повідомив, що прямує до Молдови та України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА