Інтерфакс-Україна
08:48 15.01.2024

На Харківщині підірвався мирний житель, його госпіталізували у важкому стані

1 хв читати
На Харківщині підірвався мирний житель, його госпіталізували у важкому стані

За минулу добу обстрілу російських окупаційних військ зазнали понад 15 населених пунктів Харківської області, постраждалих серед мирного населення не зафіксовано, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Близько 9:30 ворог обстріляв с. Вільхуватка Куп'янського району. Попередньо - КАБ. Пошкоджено підприємство. Постраждалих немає. О 13:30 окупанти завдали удару з РСЗВ "Град" по м. Куп'янськ. Пошкоджено житлові будинки. Без постраждалих", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що близько 17:30 у лісі біля Золочева 56-річний чоловік підірвався на невстановленому вибуховому предметі та отримав уламкове поранення грудної клітини. Постраждалого госпіталізували, його стан оцінюють як важкий.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА