Інтерфакс-Україна
16:09 05.01.2024

Для ворожого обстрілу Харкова 2 січня використовували ракети зі стертим маркуванням, імовірно, вироблені за межами РФ - Синєгубов

1 хв читати
Для ворожого обстрілу Харкова 2 січня використовували ракети зі стертим маркуванням, імовірно, вироблені за межами РФ - Синєгубов

Російські окупаційні війська для обстрілу центру Харкова 2 січня використовували ракети "Іскандер-М" зі стертим маркуванням, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Ми вже знаємо, що це ракети "Іскандер-М", гіперзвукові швидкісні ракети. Країну-виробника їх поки що не встановлено... Маркування стерте з цих ракет, але те, що ми можемо роздивитись, це не Російська Федерація", - сказав Синєгубов на брифінгу в п'ятницю, відповідаючи на уточнювальне запитання, чи використовували окупанти для обстрілу ракети виробництва КНДР.

Зі свого боку пресслужба Харківської облпрокуратури повідомила, що в п'ятницю було додатково оглянуто уламки ракет.

"Мета слідчої дії - перевірити версію щодо виробництва зазначених ракетних боєприпасів за межами Росії. Відомості, отримані під час додаткового огляду, буде надано експертам для проведення комплексної судової вибухо-технічної, військової експертиз. Огляд здійснювали прокурори обласної прокуратури, слідчі поліції, працівники СБУ та співробітники Наукового центру Повітряних сил Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба", - повідомили у пресслужбі.

Як повідомлялося, уранці 2 січня окупанти здійснили серію ракетних ударів по центру Харкова, унаслідок чого загинули дві жінки, 62 людини постраждали.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф на українському сніданку у Давосі анонсував свій візит до Москви у п’ятницю для припинення війни

Рютте в Давосі: наш головний ворог – Росія

ПС ЗСУ: за ніч знешкоджено 80 ворожих БпЛА із 94, є влучання на 10 локаціях

Довгострокова безпека, верховенство права та реформи є основою залучення інвесторів до України – глава BlackRock

Генштаб зафіксував впродовж доби 154 бойові зіткнення

Трамп у четвер у Давосі планує підписання документів про створення "Ради миру"

У Києві без тепла залишаються трохи менше 3 тис. багатоповерхівок, за ніч підключили 227 - мер

Через атаки БпЛА на Дніпропетровщині постраждали дві людини, пошкоджені будинки та авто - ОВА

Троє українців звільнено з незаконного утримання у Венесуелі - Сибіга

Через російські обстріли в Україні в кількох регіонах запроваджені аварійні відключення електроенергії - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА