Інтерфакс-Україна
10:16 13.12.2023

Проводяться слідчі дії в Київському метрополітені, "Метробуді" та структурах КМДА у зв'язку з затопленням тунелю метро

1 хв читати
Проводяться слідчі дії в Київському метрополітені, "Метробуді" та структурах КМДА у зв'язку з затопленням тунелю метро

Слідчі поліції Києва в середу розпочали одночасні обшуки в рамках кримінального провадження за кваліфікацією "Службова недбалість" (ч. 2 ст. 367 КК України) у комунальних підприємствах міста і на приватному підприємстві, повідомляє Відділ комунікації столичної поліції.

"Мета - перевірити наявність прорахунків на етапах проєктування, будівництва та експлуатації цього відрізку підземки. А також встановити відповідальних осіб, унаслідок діяння яких трапилися розгерметизація та затоплення тунелю метрополітену", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Під час повітряної тривоги закриті для проїзду станції метро були прихистком для киян і гостей міста. Крім того, через аварію в метрополітені тисячі людей змушені шукати інші способи пересування столицею.

Водночас поліція вживає всіх можливих заходів для перерозподілу наземних транспортних шляхів, розвантаження проїзду та полегшення пересування киян.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА