Інтерфакс-Україна
21:26 26.11.2023

Тривають роботи з ліквідації наслідків штормової погоди

1 хв читати
Тривають роботи з ліквідації наслідків штормової погоди

Триває робота з ліквідації наслідків негоди в областях України, задіяно максимум бригад усіх необхідних служб, вони працюють у посиленому режимі 24/7, повідомив заступник глави Офісу президента Олексій Кулеба.

"До вечора погодні умови погіршилися. Найбільший удар стихії приймає Одеська область. Сніг засипає весь регіон, також є сильні пориви вітру. В області знеструмлено 278 населених пунктів. У місті Одеса подекуди відсутні електро- та водопостачання. Близько 100 бригад працюють над відновленням усіх послуг", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Також, за словами Кулеби, важка ситуація склалася на автомобільних дорогах: "Тому окреме прохання до водіїв за можливості утриматися від поїздок, бути максимально обережними за кермом", - написав він.

Кулеба повідомив, що наразі загалом по Україні знеструмлено близько 400 населених пунктів у 10 областях: 35 у Миколаївській, 30 - у Кіровоградській, 22 - у Київській, 20 - у Полтавській, 18 - у Черкаській, дев'ять - у Чернігівській, вісім - у Дніпропетровській, шість - у Донецькій і чотири - у Сумській.

"В областях розгорнуто Пункти незламності, діють цілодобові координаційні штаби при ОВА. Навчання в школах регіонів, де вирує негода, 27 листопада також буде дистанційним", - поінформував він.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА