15:50 23.11.2023

Товариство Червоного Хреста України планує побудувати ще декілька модульних містечок для ВПО

2 хв читати
Товариство Червоного Хреста України планує побудувати ще декілька модульних містечок для ВПО

Український Червоний Хрест планує побудувати ще декілька модульних містечок для внутрішньо переміщених осіб, заявив генеральний директор Національного комітету Українського Червоного Хреста Максим Доценко на пресконференції в середу під час відкриття містечка в Чернігові.

"Саме за такою технологією ми наразі розпочинаємо будівництво в Закарпатській області для людей, які залишили Луганську область. Це спільна робота з Луганською обласною адміністрацією, Закарпатською обласною адміністрацією та Українським Червоним Хрестом", - повідомив він.

Крім того, за його словами, здійснюються проєкти за іншою технологією за підтримки Італійського Червоного Хреста в Житомирській та Київській областях. Ця технологія дає змогу будувати якісне житло, яке забезпечує гідне та комфортне проживання.

"Я жодним чином не критикую інші проєкти, але ці модульні будинки - це зовсім інший рівень комфорту і можливостей для людей, які в них живуть", - додав директор ТЧХУ.

За словами Максима Доценка, як показує практика, з урахуванням спорудження будинків, облаштування території та підведення комунікацій на реалізацію таких проєктів необхідно від 7-8 місяців до року.

Такі будинки можуть бути дво- або триповерховими, гарантія на технологію становить 30 років, а тривалість функціонування - 100 років.

Як повідомлялося раніше, ТЧХУ у співпраці з місцевою владою міста Чернігова та Чернігівською державною військовою адміністрацією побудувало модульне містечко в Чернігові. ТЧХУ вклало в проєкт 156 млн грн, міський бюджет - 75 млн грн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА