Інтерфакс-Україна
02:22 23.11.2023

Американська DFC надала Райффайзен Банку гарантію покриття кредитних ризиків на $40 млн

1 хв читати
Американська DFC надала Райффайзен Банку гарантію покриття кредитних ризиків на $40 млн

 Райффайзен Банк (Київ) одержав гарантію покриття кредитних ризиків на $40 млн від Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку (DFC), яка покриє до 80% ризику неповернення позик і дасть змогу банку прокредитувати мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) протягом восьми років на $50 млн, повідомив банк у середу.

"Підприємства зможуть отримати кредити для поповнення обігових коштів і фінансування довгострокових інвестиційних проєктів, що допоможе відновлювати українську економіку, стимулювати експорт і створювати нові робочі місця", - наводяться в релізі слова голови правління Райффайзена Олександра Писарука.

Уточнюється, що договір гарантії кредитного портфеля за DFC було підготовлено за технічної підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За даними Нацбанку України, станом на 1 жовтня 2023 року за розміром активів Райффайзен Банк посідав 4-те місце (196,35 млрд грн) серед 63 банків, що діють у країні.

DFC є урядовою установою для фінансування розвитку США. Співпрацює з приватним сектором для фінансування вирішення найбільш критичних проблем, з якими стикається світ. Корпорація інвестує в різні сектори, включно з енергетикою, охороною здоров'я, інфраструктурою, сільським господарством, малим бізнесом і фінансовими послугами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА