19:16 22.11.2023

Велику лаврську дзвіницю відкрито для відвідування після реставрації бюджетом у 3,5 млн грн

1 хв читати
Велику лаврську дзвіницю відкрито для відвідування після реставрації бюджетом у 3,5 млн грн

Велику лаврську дзвіницю відкрито для відвідування туристами після реставрації, здійсненої за благодійної допомоги в 3,5 млн грн від Work.ua.

"У 2012 році була проведена реставрація, але тільки перша черга, фактично десятиліттями верхні яруси (дзвіниці) були недоступні для відвідувачів. Наразі ми завершили основні моменти на 3 і 4 ярусах, цей об'єкт буде повністю відкрито для відвідувачів і він стане однією з прикрас Києво-Печерської лаври та Києва", - повідомив директор Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" Максим Остапенко на відкритті відреставрованої дзвіниці в середу.

Він повідомив, що бюджет цього етапу робіт становив 3,5 млн грн і був повністю профінансований компанією Work.ua через благодійний фонд "Українська лавра".

Однак загалом для завершення комплексу ремонтно-реставраційних робіт ще необхідно від 3 до 5 млн грн.

"Лавра має повернути своє першочергове призначення - просвітництво, дарувати людям знання, смисли. У нашій участі я побачив можливість не просто відновлення, а створення майбутнього. Сподіваюся, що й інші бізнеси долучатимуться. У заповіднику 144 пам'ятки світового рівня, які потребують реставрації", - зазначив співзасновник і керівник сайту Work.ua Артур Міхно.

Як повідомив Остапенко, вхідний квиток на відвідування четвертого ярусу дзвіниці коштуватиме 250 грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА