12:36 21.11.2023

У плані програми Ukraine Facility враховано сферу культури - Мінкультури

2 хв читати
У плані програми Ukraine Facility враховано сферу культури - Мінкультури

Сфера культури присутня в плані програми допомоги Україні Ukraine Facility в розмірі EUR50 млрд на наступні 4 роки, повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики України у вівторок.

"Дякую активності громадських організацій, спільно з якими ми проадвокатували появу культури в Плані. Дуже важливо, що культура в документі зафіксована. Громадянське суспільство запропонувало близько 20 пунктів у сфері культури, і це досить високий показник активності. Головні з них - формування суспільної стійкості через забезпечення населення культурними послугами, збереження та заохочення розмаїття форм культурного самовираження, просування національної культури у світі в контексті становлення міжнародної суб'єктності України", - сказав заступник міністра культури та інформполітики з європейської інтеграції Тарас Шевченко.

У відомстві повідомили, що в процесі обговорення залишаються позиції громадського сектору щодо підтримки державно-приватного партнерства у сфері креативних індустрій, посилення контролю за дотриманням прав інтелектуальної власності, а також забезпечення фінансування культурних інституцій України.

"Позиція, яка увійшла до плану як комплексно-стратегічна, - це, власне, Стратегія розвитку культури, яку Україна планує розробити до 2025 року. І, власне, одним із елементів Стратегії стане посилення діяльності культурних інституцій, таких як Український культурний фонд та Український інститут книги",- додав Шевченко.

Загалом громадські організації надали 148 пропозицій, 85 із яких повністю або частково враховані в плані. Зокрема, вони стосуються галузі людського капіталу (охоплює теми гендерної рівності, зайнятості населення, виховання дітей), культури, регіональної політики та децентралізації, реформ державного управління, розвитку бізнес-середовища, фінансових ринків, управління державними активами, боротьби з корупцією та розвитку пріоритетних секторів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Пані посол США: Надання ракет ATACMS - іще один сигнал, що наша відданість справі захисту України непохитна

ТЧХУ та працівники "швидкої" надали допомогу постраждалим співробітникам ДСНС у Миколаєві

Українські прикордонники після бою з диверсантами РФ на Сумщині змусили їх відступити

Зеленський у Києві зустрівся з канцлером казначейства Великої Британії Гантом

Російська армія вночі обстріляла Дніпровський район Херсона, ніхто не постраждав - ОВА

Суд заарештував намісника Святогірської лаври на 60 діб

У прикордонних районах Чернігівської, Сумської та Харківської областей за добу зафіксовано 14 обстрілів із боку РФ

На Харківщині в результаті ворожих обстрілів пошкоджено ліцей, селищну раду, житлові будинки, інформації про постраждалих немає

Росіяни вночі обстріляли дві громади Сумської області, зафіксовано 14 вибухів

Асоціації АПК заявляють про підтримку міністра і просять ВАКС врахувати цей факт у слуханні про його арешт і заставу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА