18:33 08.11.2023

Міністр транспорту США оголосив про призначення радника з інфраструктури, який перебуватиме в Києві

1 хв читати
Міністр транспорту США оголосив про призначення радника з інфраструктури, який перебуватиме в Києві

Міністр транспорту США Піт Буттіджедж, який прибув із візитом до України, повідомив про призначення радника старшого рівня, який перебуватиме в Києві, щоб надавати технічну допомогу і ділитися передовим досвідом реалізації інфраструктурних проєктів.

"Відтоді як Росія розпочала повномасштабне вторгнення, я підтримував тісний контакт зі своїм українським колегою щодо впливу на глобальні ланцюжки постачань, особливо на портову та залізничну інфраструктуру. Сьогодні я в Києві, щоб виконати важливе прохання розмістити тут радника з інфраструктури", - написав міністр у X (твіттері).

Буттіджедж зазначив, що радник перебуватиме в Києві для надання технічної допомоги в реалізації проєктів у межах зусиль із відновлення країни.

"Це один із багатьох способів, якими США продовжують підтримувати народ України в довгостроковій перспективі та забезпечувати його зв'язок зі світом", - розповів міністр.

Як повідомляється на сайті Міністерства транспорту США, Роберт Марінер, який виконував інженерні роботи для ВПС і ВМС США і має багаторічний досвід роботи в транспортних проєктах, буде радником з транспорту в Україні. Марінер раніше працював радником консультанта з транспорту посольства США в Кабулі, Афганістан. Міністерство транспорту США в координації з Держдепартаментом координувало аналогічні консультативні функції в посольствах США в Іраку та Афганістані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА