07:43 08.11.2023

США запровадили експортні обмеження проти семи фізосіб і трьох компаній за постачання електроніки подвійного призначення в РФ

1 хв читати
США запровадили експортні обмеження проти семи фізосіб і трьох компаній за постачання електроніки подвійного призначення в РФ

США запровадили обмеження на експорт щодо семи фізосіб і трьох компаній, які забезпечували постачання електроніки подвійного призначення в Росію, повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у середу вранці.

"Працюємо з партнерами. США запровадили експортні обмеження щодо семи фізичних осіб та трьох компаній за постачання електроніки подвійного призначення до рф. До списку підсанкційних людей входять Микола Гольцев, Салімджон Насріддінов, Христина Пузирьова, Олег Зенченко, Катерина Ветошкіна, Павло Черніков, Володимир Бочкарьов. Четверо з них проживають у рф, двоє – у Канаді, один – у США", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Єрмак наголосив, що компанії, проти яких запровадили санкції, базуються у США та Об'єднаних Арабських Еміратах - SH Brothers Group Inc. (SH Brothers), С. Н. Electronics, Inc. (SN Electronics) і Suntronic F. Z. E. (Suntronic).

"Ці фізичні особи та компанії були частиною складної глобальної схеми закупівель. Вони незаконно отримували та купували електроніку подвійного призначення на мільйони доларів для кінцевих користувачів у рф, пов’язаних з військовими", - додав керівник Офісу Президента.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європейські лідери підтвердили рішучість у роботі над міцним миром в Україні під час відеоконференції - Макрон

Підрозділи Сил оборони вразили НПЗ у Туапсе та аеродроми "Саки" і "Кача"

Сибіга обговорив з Каллас зусилля, спрямовані на підвищення ціни війни для РФ

Близько половини бойових зіткнень відбувається на покровському напрямку

Країни N8 позитивно дивляться на миротворчий контингент - Зеленський

Унаслідок атаки БпЛА загинула журналістка Тетяна Кулик та хірург Павло Іванчов

Коаліція з розмінування уже зібрала EUR51 млн із EUR130 млн, запланованих на 2025р – Міноборони України

Договір з США про спільний Інвестфонд потребуватиме ратифікації в Раді – Зеленський

МВФ погодився на створення двох спеціалізованих адмінсудів - окружного і апеляційного, замість Вищого адмінсуду - нардеп

Конституційний суд попередньо відмовив Коломойському в оскарженні норм "антиколомойського" закону

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА