17:30 06.11.2023

КПП "Рафах" знову відкрили для евакуації іноземців із Сектора Гази

2 хв читати

КПП "Рафах" на кордоні Єгипту і Сектора Гази в понеділок знову почав працювати на пропуск з анклаву іноземців та осіб із подвійним громадянством, а також поранених палестинців, повідомляє Al Jazeera.

Ці категорії жителів пропускали через КПП минулої середи, четверга і п'ятниці. У вихідні КПП цих функцій не виконував.

Напередодні влада США повідомила, що понад 300 громадян США, осіб зі статусом постійного жителя США і членів їхніх родин змогли евакуюватися в такий спосіб із Сектора Гази. У понеділок в уряді Великої Британії заявили, що приблизно 100 британських підданих змогли залишити анклав.

Зі свого боку влада Єгипту зазначила, що допоможе приблизно 7 тис. іноземців евакуюватися через КПП "Рафах" із Сектора Гази.

Водночас у Червоному Півмісяці Палестини заявили, що з 21 жовтня через цей КПП до анклаву прибули 476 вантажівок із допомогою. До початку бойових дій кількість вантажівок, які щодня в'їжджали, становила 750-800, причому 500 із них проходили через КПП "Рафах".

7 жовтня радикальне угруповання ХАМАС, що базується в Газі, здійснило напад на Ізраїль. Жертвами цієї атаки стали понад 1,4 тис. осіб. У відповідь Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) розпочала військову операцію проти ХАМАС.

Видання "Гаарец" раніше повідомило, що ЦАХАЛ планує протягом 48 годин завершити оточення міста Газа і розпочати бойові дії в межах міста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА