14:46 04.11.2023

Зеленський: Сьогодні на фронті - не патова ситуація

1 хв читати
Зеленський: Сьогодні на фронті - не патова ситуація

Президент України Володимир Зеленський не вважає ситуацію на фронті патовою.

"Це не патова ситуація. Росія контролює небо. Ми бережемо наших військових. Просто кидати, як Росія кидає наче м'ясо своїх людей, ніхто не хоче", - сказав він у суботу на пресконференції з президентом Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, коментуючи статтю в журналі The Economist головкома ЗСУ Валерія Залужного.

Раніше Залужний заявив про досягнення "глухого кута" на фронті та перехід до позиційної війни, в якій, на його думку, Україна не матиме переваги.

"Як побороти це? F-16, треба чекати, коли хлопці навчаться, коли вони повернуться. Коли на фронті є ППО, військові йдуть уперед, використовують техніку", - сказав Зеленський.

Зеленський нагадав, що минулого року всі вважали, що ми в патовій ситуації. "Кілька військових хитрощів, і ви пам'ятаєте, Харківський регіон було звільнено", - сказав він.

"Ми не маємо права опускати руки. Яка альтернатива? Що, треба віддати третину нашої держави? Це ж буде тільки початок. Ми ж знаємо, що таке заморожений конфлікт, ми вже для себе зробили висновки", - сказав Зеленський.

"Треба більше працювати з партнерами щодо ППО, розблокувати небо, дати можливість нашим бійцям провести наступальні дії", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА