01:41 31.10.2023

Єрмак на Мальті провів розмову з представниками США, Великої Британії, ФРН та Франції

1 хв читати
Єрмак на Мальті провів розмову з представниками США, Великої Британії, ФРН та Франції

На виконання доручення президента України Володимира Зеленського, на полях третьої зустрічі з реалізації Української формули світу на рівні радників з національної безпеки та зовнішньої політики на Мальті, керівник офісу президента України Андрій Єрмак провів розмову з радником президента США з питань нацбезпеки Джейком Салліваном, радником Прем'єр- міністра Великобританії з питань національної безпеки Тімоті Барроу, радником канцлера ФРН із зовнішньої політики Єнсом Плетнером, а також радником Президента Франції з питань Континентальної Європи та Туреччини Бюшвальтером і радником Президента Франції зі стратегічних питань Кзав'є Шателем, повідомив Єрмак у своєму Телеграмнелі .

"Подякував за підтримку України у боротьбі з РФ. Обговорили результати зустрічі радників з нацбезпеки та зовнішньополітичних радників на Мальті з приводу української Формули світу, на якій розглянули п'ять пунктів Формули", - повідомив Єрмак.

Єрмак зазначив, що у саміті взяли участь представники 66 країн, що свідчить про те, що "підтримка України зростає".

Також Єрмак повідомив про те, що на зустрічі з радниками також приділили велику увагу координації подальших кроків щодо підготовки до зими, зокрема, посилення систем ППО та ПРО для захисту наших міст.

"Окремо проговорили ситуацію на Близькому Сході", – резюмував Керівник Офісу президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА