Інтерфакс-Україна
11:36 25.10.2023

Росіяни, незважаючи на виведення частини військ із пониззя Дніпра, зберігають значний артилерійський потенціал у цьому районі - британська розвідка

1 хв читати
Росіяни, незважаючи на виведення частини військ із пониззя Дніпра, зберігають значний артилерійський потенціал у цьому районі - британська розвідка

Результат бойових дій, що активізувалися в пониззі річки Дніпро, великою мірою залежатиме від точності й інтенсивності артилерійського вогню, вважають у британській розвідці, констатуючи, що росіяни зберігають значний артилерійський потенціал на цій ділянці фронту.

"Протягом останнього тижня активізувалися бойові дії на берегах нижньої течії річки Дніпро. Україна приділяє підвищену увагу операціям у цьому секторі, нарощуючи невеликі плацдарми на східному березі, який вона контролює з літа", - ідеться у звіті Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в соціальній мережі Х (Twitter) у середу.

Як зазначають фахівці британської розвідки, Росія, ймовірно, готувалася до можливих атак "відтоді, як 12 місяців тому вивела свої війська із західного берега. Цей район перебуває під контролем нещодавно створеної 18 загальновійськової армії, після того, як частина підрозділів, які раніше перебували в цьому районі, була перекинута на східну вісь Оріхова".

"Як і на більшості ділянок, вирішальним фактором тут, безумовно, є спроможність сторін вести точний та інтенсивний артилерійський вогонь. За попередніми даними, Росія зберегла значний артилерійський потенціал у межах досяжності річки", - наголошується в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала завуча школи у Краматорську за коригування ворожих обстрілів

Генпрокурор: "директор" кримського музею отримав заочну підозру за викрадення майже 11 тис. експонатів з Херсону

Стало відомо про смерть двох людей в Херсоні внаслідок атаки 13 квітня – МВА

Зеленський нагородив Балаяна орденом Ярослава Мудрого IV ступеня – указ

Росіяни вдарили по Слов'янську, одна людина поранена, зруйновано історичну пам'ятку – МВА

У Черкасах 4 постраждалих через нічну атаку російських БпЛА – ДСНС

Ворог вночі атакував портову інфраструктуру на Дунаї, постраждалих немає – АМПУ

Петиція до Кабміну про демобілізацію чоловіків 55+, які набули права на цивільну пенсію набрала лише 165 голосів

В одному з районів Києва виявили бойову частину російської ракети "Іскандер" – поліція

На фронті зафіксувано 212 зіткнень за минулу добу, 42 бої були на покровському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА