Інтерфакс-Україна
21:48 16.10.2023

Понад 60 тис. військовослужбовців були нагороджені за участь у боях заради держави - Зеленський

1 хв читати
Понад 60 тис. військовослужбовців були нагороджені за участь у боях заради держави - Зеленський

Від початку повномасштабного російського вторгнення в боях заради захисту України було нагороджено вже понад 60 тисяч військовослужбовців, заявив президент України Володимир Зеленський.
"Сьогодні підписав нові укази про відзначення воїнів державними нагородами. За увесь час цієї війни – повномасштабної – уже більш ніж 60 тисяч українців і українок були нагороджені за участь у боях заради держави", - заявив він у вечірньому відеозверненні.
Глава держави наголосив, що "це дійсно повномасштабна сміливість. Відвага, чиє коріння – у характері нашого народу. В характері, який не здається. У характері, який обов'язково переможе".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У пункті пропуску "Ужгород" відкрили пішохідну смугу руху для оформлення

Зеленський і Федоров визначили перші пріоритети Міноборони, зокрема системні рішення щодо проблем із ТЦК

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

Керівника фінслужби однієї з бригад на Запорізькому напрямку підозрюють у привласненні майже 10 млн грн - ДБР

Держсекретарю США доручили розробити пропозицію про купівлю Гренландії - ЗМІ

Рада призначила Наталуху головою Фонду держмайна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА