Інтерфакс-Україна
02:36 14.10.2023

Нетаньяху про удари Ізраїлю по сектору Газа: це лише початок

1 хв читати
Нетаньяху про удари Ізраїлю по сектору Газа: це лише початок

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху заявив, що це лише початок після майже тижня ударів армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) по сектору Газа, де базуються палестинські бойовики ХАМАС, повідомляє CNN.

"В останні десятки років ми рішуче боремося з нашими ворогами, і це лише початок, і наші вороги лише збираються почати платити ціну. Я кажу вам, що це лише початок, я не збираюся давати вам додаткові подробиці, але це лише початок", – заявив Нетаньяху.

Він зазначив, що його країна бореться за свій будинок і ніколи не пробачить і не забуде звірств, здійснених терористами ХАМАСу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА