20:36 10.10.2023

Окупанти обстріляли будинок у Кізомисі, постраждала жінка

1 хв читати
Окупанти обстріляли будинок у Кізомисі, постраждала жінка

Російські окупанти обстріляли будинок у с. Кізомис Херсонської області, унаслідок цього постраждала 74-річна жінка, у Херсоні їй надали медичну допомогу, повідомляє обласна військова адміністрація.

"Російська армія атакувала будинок у Кізомисі, - постраждала місцева жителька. 74-річна жінка змогла дістатися до Херсона, де викликала швидку. У неї діагностували контузію, травму голови та ноги. Постраждалій надали медичну допомогу. Від госпіталізації вона відмовилася", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі у вівторок увечері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА