10:56 09.10.2023

ВАКС закрив справу "Роттердам+" у зв'язку із закінченням строку розслідування

1 хв читати
ВАКС закрив справу "Роттердам+" у зв'язку із закінченням строку розслідування

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) закрив справу "Роттердам+" у зв'язку із закінченням строку досудового розслідування, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) оскаржить це рішення.

"9 жовтня 2023 року під час підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС ухвалила рішення про закриття справи "Роттердам+" з підстав п. 10 ч. 1 ст. 284 КПК України, тобто закінчення строку досудового розслідування, визначеного статтею 219 цього Кодексу, після повідомлення особі про підозру", - повідомила САП у телеграм-каналі в понеділок.

За інформацією прокуратури, рішення ухвалено з окремою думкою одного із суддів колегії. "Прокурор САП не погоджується з таким рішення суду та оскаржить його в суді апеляційної інстанції", - зазначається в повідомленні.

У САП нагадують, що 14 березня 2023 року прокурори САП за результатами розслідування НАБУ направили до суду обвинувальний акт стосовно шести осіб, причетних до запровадження так званої формули "Роттердам+".

За оцінкою слідства, запроваджена формула призвела до заподіяння протягом 2016-2017 рр. 19,357 млрд грн збитків споживачам електроенергії. Прокурор також заявив цивільний позов про відшкодування збитків, завданих кримінальним правопорушенням державі, на суму 19,357 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА