Інтерфакс-Україна
18:56 07.10.2023

Ворог тричі обстріляв Нікополь, пошкоджено гімназію та 11 приватних будинків - ОВА

1 хв читати
Ворог тричі обстріляв Нікополь, пошкоджено гімназію та 11 приватних будинків - ОВА

У суботу російські окупанти тричі обстріляли м. Нікополь Дніпропетровської області, внаслідок цього пошкоджено гімназію, комунальне підприємство та 11 приватних будинків, повідомляє голова ОВА Сергій Лисак.

"Ворог знову бив по Нікополю з важкої артилерії. Обстрілював місто двічі вдень і ще раз - уже під вечір. Пошкоджено гімназію та комунальне підприємство. Побито 11 приватних будинків і стільки ж господарських будівель. Понівечено будівлю, яка не експлуатувалася. Зачепило лінії електропередачі і газопровід", - написав Лисак у телеграм-каналі.

Глава ОВА додав, що інформація про руйнування ще уточнюється. Загиблих і постраждалих унаслідок обстрілів немає.

 

ОСТАННЄ

В Херсоні внаслідок російського удару загинула людина – МВА

Двоє іноземців, які вчиняли підпали на заході України, отримали по 12 років позбавлення волі

На виїзд з України у Польщу накопичились транспортні засоби, Держприкордонслужба рекомендує їхати на "Смільницю"

Росіяни вдарили по об'єкту транспортної інфраструктури в Сумах, двоє людей постраждали – мерія

Зеленський у Таллінні досягнув з низкою союзників нових рішень щодо ППО – МЗС

НПЗ "Куйбишевський" у Самарі уразили підрозділи далекобійних дронів ССО серією ударів

Командир батальйону "Асгард" назвав FirePoint одним із найефективніших засобів ураження ворога

На Сумщині внаслідок атак постраждали 6 цивільних – ОВА

Видавництво "Смолоскип" у Києві постраждало через прорив тепломереж

Директорка УЦОЯО Вакуленко: Не було жодного року, коли питання формату вступних випробувань не турбували громадськість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА