Інтерфакс-Україна
07:55 06.10.2023

У Херсонській області через російські обстріли вбито двох людей, є поранені

1 хв читати
У Херсонській області через російські обстріли вбито двох людей, є поранені

Окупанти знову відкрили вогонь по Херсонській області, за минулу добу через російські обстріли вбито двоє людей, є поранені, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у п'ятницю вранці.

"Загалом противник здійснив 78 обстрілів, випустивши 330 снарядів із мінометів, артилерії, "Градів", танків, авіації, БПЛА. По місту Херсон ворог випустив 27 снарядів", - написав він у своєму телеграм-каналі.

У результаті російської агресії двоє людей загинули, ще четверо - дістали поранення.

За даними ОВА, російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області, медичний заклад у Бериславі, соціально-медичний заклад у Херсонському районі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський та начальник Штабу оборони ЗС Румунії обговорили питання моніторингу та координації дій

Перехід "Дякове" через кордон з Румунією на Закарпатті до середини дня середи не працюватиме – Держприкордонслужба

Поліція: Суд виніс вирок у справі зґвалтування та вбивства семирічної дівчинки – довічне ув'язнення

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА по Запоріжжю

До 52% знизилася частка українців, які допускають втручання президента в роботу Кабміну і Ради під час війни

Зеленський про результати саміту G7: Найголовніше – ми домовились про додаткове посилення української ППО

Командувач Нацгвардії: повертаємо кожного другого бійця, який пішов в СЗЧ

Brave1 та Агенція оборонних інновацій Франції оголосили про запуск грантової програми Brave France із спільним бюджетом EUR20 млн

Атаки РФ залишили без світла частину споживачів у чотирьох областях, негода знеструмила 40 населених пунктів у двох

Мадяр хоче негайного внутрішнього розслідування у зв'язку зі справою про "золото" Ощадбанку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА