Інтерфакс-Україна
22:46 03.10.2023

Координаційний штаб з оперативного реагування та забезпечення життєдіяльності під час блекаутів провів першу робочу зустріч – МВС

2 хв читати
Координаційний штаб з оперативного реагування та забезпечення життєдіяльності під час блекаутів провів першу робочу зустріч – МВС

Міжвідомчий координаційний штаб з оперативного реагування та забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення за можливих відключень електроенергії, створений для своєчасного реагування на всі надзвичайні ситуації, що відбуваються в країні, провів сьогодні першу робочу зустріч, про це повідомляє у вівторок сайт міністерства внутрішніх справ України.

Важливість створення цієї робочої групи зумовлена намірами окупантів повторно атакувати критичну інфраструктуру України під час опалювального сезону.

"Наша головна мета - своєчасне реагування на всі надзвичайні ситуації, що відбуваються в країні. Ми повинні розуміти, що ворог не зупиниться цієї зими. Саме тому аналітики Ситуаційного центру вже прораховують усі можливі дії Росії. Ми повинні зберегти життя наших громадян. Кожен має бути забезпечений усім необхідним", – заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Подібні координаційні штаби буде створено і на регіональному рівні, щоб оперативно реагувати на всі загрози під час осінньо-зимового періоду.

"Створюємо на державному та регіональному рівні відповідні штаби, які 24/7 реагуватимуть на всі загрози. Тепер прораховуються потреби кожного регіону, щоб оперативно усувати всі можливі проблеми. Ми повинні забезпечити безперебійну роботу медустанов, а громадяни мають бути забезпечені засобами зв'язку, їжею, водою та всім необхідним", - заявив міністр.

Маючи досвід минулого року, робоча група підготувала плани дій при виникненні надзвичайних ситуацій у сучасних умовах.

"Посилені патрулювання груп поліції, забезпечення генераторами медичних закладів та об'єктів критичної інфраструктури, функціонування Пунктів незламності - далеко не вичерпний перелік заходів. Ми знаємо, як реагувати на ці виклики", - уточнив міністр.

Як повідомлялося, Координаційний штаб створено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2023 р., до його складу увійшли представники Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Міненергетики, Міністерства охорони здоров'я, Мінекономіки, Міністерства соціальної політики, Мінцифри, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Агентства відновлення та розвитку інфраструктури, Міністерства освіти і науки, Державної служби безпеки на транспорті, Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, НЕК «Укренерго», Державної служби безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, ДСНС, Національної поліції, Нацгвардії та Державної міграційної служби України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА