Інтерфакс-Україна
03:17 28.09.2023

У Ташкенті стався потужний вибух

1 хв читати
У Ташкенті стався потужний вибух

У столиці Узбекистану Ташкенті близько третьої години ранку за місцевим часом (01:00 за Києвом – ІФ-У) в районі митного складу ташкентського аеропорту стався потужний вибух, повідомляють місцеві телеграм-канали у четвер.
Попередньо вибух стався на складах у промисловій зоні Янгіхаєтського району, внаслідок чого виникла сильна пожежа. Вибухова хвиля відчувалася на відстані кількох кілометрів, у прилеглих будинках вибиті шибки у вікнах. На місці вибуху працюють екстрені служби.
Офіційні джерела поки що не коментують подію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з королем Нідерландів продовження оборонної допомоги Україні

в Україну з РФ та ТОТ повернулись 15 українців за процедурою взаємного возз’єднання сімей – зустріч Лубінця і Москалькової

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності УПЦ (МП)

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА