Інтерфакс-Україна
13:56 09.09.2023

Саміт G20 погодив і ухвалив підсумкову декларацію

1 хв читати
Саміт G20 погодив і ухвалив підсумкову декларацію

Учасники саміту G20 дійшли консенсусу щодо тексту підсумкової декларації, документ ухвалено, заявив у суботу прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді.

"Завдяки нашій наполегливій роботі, і за вашої підтримки щодо декларації лідерів саміту G20 у Нью-Делі консенсус є. Я оголошую про ухвалення декларації", - наводить Times of India слова прем'єра.

Моді також подякував усім, хто зробив можливим ухвалення фінального документа.

Видання уточнює, що декларацію оприлюднять у неділю наприкінці саміту, а її ухвалення стало перемогою для Індії, яка наразі головує в G20. При цьому між учасниками G20 відзначалися глибокі розбіжності у зв'язку з війною РФ проти України і питанням виплати грошових компенсацій за причетність до кліматичних змін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті відбулось 193 бої за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

У США оприлюднили дані щодо понад 120 фінансованих біолабораторій у більш ніж 30 країнах

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Росіяни атакували ферму на Сумщині, поранені п'ятеро працівників і загинула худоба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА