22:59 30.08.2023

Завдяки сумнівним рішенням ВЛК за кордон виїхали тисячі людей - Зеленський

1 хв читати
Завдяки сумнівним рішенням ВЛК за кордон виїхали тисячі людей - Зеленський

 За кордон завдяки сумнівним рішенням військово-лікарських комісій (ВЛК) виїхали тисячі осіб, сказав у відеозверненні в середу президент України Володимир Зеленський.
"Є приклади областей, де після лютого минулого року вдесятеро зросла кількість зняття з військового обліку через рішення ВЛК. Абсолютно ясно, що це за рішення. Корумповані рішення", - зазначив він.
За словами Зеленського, "у межах кримінальних проваджень, які тривають зараз щодо працівників ВЛК, видно ще краще, скільки рішень могло бути сфальсифіковано. Уже чітко встановлені правоохоронцями необґрунтовані рішення ВЛК. Зафіксовані конкретні підтвердження. У закритому режимі сьогодні це було представлено".

"Різні регіони країни, різні ТЦК, різні чиновники, хабарі від 3 до 15 тисяч доларів.... Окремо буде проаналізовано перелік тих, хто виїхав за кордон завдяки очевидно сумнівним рішенням ВЛК. Насамперед завдяки рішенням тих, хто вже спійманий на хабарах. Ідеться, щонайменше, про тисячі людей", - наголосив Зеленський.

"Вирішимо і те, з чим поводяться майже всі командири на місцях - поняття так званої обмеженої придатності.Дуже довго це поняття дозволяло маніпулювати в комплектації підрозділів, зокрема, бойових бригад. Усе, що стосується придатності чи непридатності до військової служби, має бути максимально чітким. Щоб і людина розуміла, як вона може допомогти обороні. І щоб у підрозділах була ясність, ким комплектуватимуть їх", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість загиблих унаслідок удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до п’яти

У рятувальних роботах на місці удару РФ по гіпермаркету в Харкові беруть участь шість екіпажів ТЧХУ

Генштаб: Кількість ворожих наступальних і штурмових дій зросла до 99, найбільше на куп'янському, покровському та курахівському напрямках

Унаслідок удару по центру Харкова постраждали 18 осіб, підліток у важкому стані

Президент Естонії: Найголовніше - зупинити російську військову машину

Кількість загиблих у результаті удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до чотирьох

Кількість загиблих унаслідок удару по гіпермаркету в Харкові зросла до трьох

Кількість постраждалих унаслідок ударів по Харкову зросла до 54 людей

Глава МЗС Чехії після удару по Харкову: Не купуйтеся на кремлівські казки про мир

Пожежу в природній екосистемі у Вишгородському районі Київської області локалізовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА