Інтерфакс-Україна
12:40 19.08.2023

У районі Кільцевої дороги локалізовано пожежу на складському приміщенні експертно-криміналістичного центру МВС - Клименко

1 хв читати
У районі Кільцевої дороги локалізовано пожежу на складському приміщенні експертно-криміналістичного центру МВС - Клименко

На території Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України на складському приміщенні в суботу локалізували пожежу, є постраждалі, повідомив глава МВС Ігор Клименко.

"Інформація про причини уточнюється. Однозначно - не приліт. Є постраждалі працівники експертної служби", - написав він у телеграм-каналі в суботу.

Клименко поінформував, що пожежу локалізовано. Понад 20 рятувальників і 5 одиниць техніки гарнізонів Київської області та м. Києва залучено до ліквідації вогню.

"Прохання до громадян з безпеки не наближатися до місця пожежі", - написав глава МВС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА