Інтерфакс-Україна
20:08 15.08.2023

Стартував демонтаж даху історичної будівлі на вул. Набережно-Хрещатицькій у Києві

1 хв читати

Стартував демонтаж даху будівлі ХІХ століття в центральному історичному ареалі Києва з метою реконструкції її на семиповерховий апарт-готель, повідомила депутат Київради, секретар постійної комісії Київради з питань екологічної політики Євгенія Кулеба.

"Подала заяву до прокуратури з проханням відкрити кримінальне провадження за фактом вчинення самовільних робіт на вул. Набережно-Хрещатицькій, 13. Власник розпочав демонтаж даху історичної будівлі колишніх майстерень річкового порту (збудована 1822 року і сьогодні є останнім збереженим зразком забудови набережної того періоду)", - повідомила Кулеба у фейсбуці.

За її словами, на місці будівлі планують спорудження семиповерхового апарт-готелю, що суперечить вимогам законодавства стосовно збереження габаритів цінної історичної забудови в межах історичного ареалу.

Згідно з паспортом об'єкта будівництва, дозвіл на проведення будівельних робіт видала Державна інспекція архітектури та містобудування 22 грудня 2022 року. Так, видано дозвіл на реконструкцію з надбудовою нежитлової будівлі для облаштування ділового центру та закладу громадського харчування. При цьому містобудівні умови й обмеження на об'єкт було видано 2014 року.

Як зазначено в Єдиній е-системі у сфері будівництва, замовником будівельних робіт є ТОВ "Корпоративні рішення ЛТД". За даними Opendatabot, засновниками компанії є ТОВ "Імпульс-Т" (44%), ТОВ "Велес" (30%), Олексій Брусов (20%) і ПрАТ "Київенергоремонт" (2,6%). Кінцевими бенефіціарами є Брусов та Іван Плачков.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА