Інтерфакс-Україна
21:00 06.08.2023

Зеленський анонсував нові контакти з партнерами щодо оборонних пакетів для України

1 хв читати
Зеленський анонсував нові контакти з партнерами щодо оборонних пакетів для України

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що наступного тижня відбудуться нові контакти з партнерами щодо оборонних пакетів для України.

"Буде нова комунікація з партнерами - для оборонних пакетів для України. Додамо ще більший зміст міжнародних заходів серпня-вересня, які вже заплановані. Це і Кримська платформа, і Саміт перших леді та джентльменів, і наша участь у Генасамблеї ООН", - сказав він у відеозверненні в неділю.

"Звичайно, ми продовжимо і внутрішнє очищення нашої держави від тих, хто, на жаль, послаблює Україну своїми зловживаннями", - сказав Зеленський.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Дніпро, двоє постраждалих

Британія безстроково дозволила імпорт дизельного палива та гасу, вироблених із російської нафти в третіх країнах

Зеленський: антибалістична оборона – пріоритет номер один, Україна пропонує аеропортове перемир'я та чекає конкретних проєктів від конференції в Гданську

Буданов: Україна не може чекати 10 років на вступ до ЄС, партнери мають визнати її "ексклюзивність"

Росія четверту добу поспіль б'є по інфраструктурі "Нафтогазу" на Чернігівщині – компанія

У полку "Скеля" провели розслідування щодо публікації про смерті п'ятьох військовослужбовців з Івано-Франківщини

Зеленський: Україна готує комплексну економічну стратегію та результати для конференції з відновлення в Гданську

Московський НПЗ зупинив роботу після атаки українських дронів – ЗМІ

У Харкові ворожі дрони за добу тричі атакували депо №6 "Нової пошти"

НСЗУ вивчатиме причини низького завантаження КТ-обладнання в Київському міському онкоцентрі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА