Інтерфакс-Україна
10:54 15.07.2023

В Україну з неоголошеним візитом приїхав президент Південної Кореї Юн Сок Йоль - ЗМІ

1 хв читати
В Україну з неоголошеним візитом приїхав президент Південної Кореї Юн Сок Йоль - ЗМІ

В Україну з неоголошеним візитом приїхав президент Південної Кореї Юн Сок Йоль, повідомляє південнокорейське інформаційне агентство "Ренхап".

"Юн і перша леді Кім Кьон Хі прибули в Україну з Польщі", - повідомляє агентство з посиланням на старшого секретаря президента зі зв'язків із пресою Кім Ин Хе в суботу.

Як повідомляється, Юн відвідав місце масових убивств у Бучі під Києвом, а потім - Ірпінь.

Як інформує агентство, президент Південної Кореї "планує покласти вінок до військового пам'ятника перед проведенням зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським".

Візит відбувається наприкінці двоетапної поїздки президента Південної Кореї, під час якої він відвідав Литву на саміті Організації Північноатлантичного договору, а потім Польщу з офіційним візитом.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

Україна розглядає членство в ЄС як частину гарантій безпеки з боку країн Європи - Зеленський

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА