Інтерфакс-Україна
21:28 10.07.2023

Зеленський анонсував двосторонні зустрічі у Вільнюсі

1 хв читати
Зеленський анонсував двосторонні зустрічі у Вільнюсі

Президент України Володимир Зеленський фактично підтвердив свою участь у саміті НАТО, анонсувавши двосторонні зустрічі у Вільнюсі.

"Також важливо, що у Вільнюсі заплановані двосторонні зустрічі різного рівня - країни Європи, Америка, Канада, Японія... Пріоритети абсолютно очевидні - це протиповітряна оборона для наших міст, для всіх громад на всій території країни, ми працюємо над створенням повноцінного повітряного щита", - сказав він у відеозверненні в понеділок.

"Це також зброя для фронту - будуть у Вільнюсі переговори з цього приводу. Звісно, ми говоритимемо і про інші аспекти захисту життя і нашої спільної безпеки", - зазначив він.

У день початку саміту, який тепер немислимий без України, сказав Зеленський, буде вже 503-й день повномасштабної війни.

"Це багато говорить про нашу силу – силу українського народу, який в умовах такої війни, після стількох битв і днів має силу, без якої безпеку Європи – просто її вже не уявити.", - заявив президент.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" анонсувало на суботу цілодобові відключення у 0,5-2,5 черги проти 0,5-3 черг у п’ятницю

Сибіга офіційно відкрив Генконсульство України в словацькому Пряшеві

У 10 ОГШБ заявили про ймовірну страту росіянами полоненого вояка бригади у с. Свято-Покровське

Данія скоротить допомогу Україні в 2026 році

Суд залишив під вартою детектива НАБУ Гусарова, якого звинувачують у роботі на ФСБ РФ

Переговори Умєрова та Гнатова з представниками США у Флориді тривають

Нардепці Скороход, її помічнику та спільнику повідомили про підозру – НАБУ

Делегації України та США проведуть зустріч у пʼятницю – джерело

США у новій Стратегії нацбезпеки проголосили намір "стабілізувати відносини Європи та Росії" та "культивувати опір поточній траєкторії розвитку Європи"

Військові закликають виробників до масового впровадження ШІ на полі бою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА