13:10 06.07.2023

Президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків - Кличко

2 хв читати
Президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків - Кличко

Наглядова рада і правління ПрАТ "Київміськбуд" ухвалили рішення про аудит компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських компаній, президента холдингу Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"На мою вимогу відбулося спільне засідання наглядової ради та правління ПрАТ "Київміськбуд", де було ухвалено рішення про проведення аудиту діяльності компанії із залученням однієї з провідних міжнародних аудиторських фірм. Наразі керівника "Київміськбуду" Ігоря Кушніра відсторонено від виконання обов'язків", - повідомив він у телеграм-каналі.

Кличко також нагадав, що зараз працює тимчасова контрольна комісія, створена депутатами Київради. На початку літа вона запросила в АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" дані про фінансові результати будкомпанії за період із 2019 до 2022 року, а також дані про нараховані та виплачені в ці роки до бюджету Києва дивіденди та пов'язані з ними розрахунки, розпорядження і протокольні рішення.

Своєю чергою Кушнір погодився з рішенням про відсторонення і заявив про кампанію проти нього у ЗМІ. Крім того, він підтвердив інформацію про свою інвалідність і нещодавнє сходження на Еверест, а також наголосив на законності свого виїзду за кордон.

"Я повністю згоден із таким рішенням. Діяльність компанії здійснюється в рамках чинного законодавства. Тож сподіваюся, що аудит розставить усі крапки над "i" і доведе, що бізнес моєї родини не перетинається з "Київміськбудом", - написав президент холдингу на свої фейсбук-сторінці.

Раніше "Київміськбуд" повідомив про суттєвий розмір заборгованості за договорами розстрочки - понад 320 млн грн, що перешкоджає відновленню активних будівельних робіт на об'єктах.

За даними Openadtabot, "Київміськбуд" у 2022 році отримав 35,8 млн грн чистого збитку проти 4,3 млн грн чистого прибутку в попередньому році. Водночас виторг компанії зріс на 23% і становив 1,8 млрд грн.

ХК "Київміськбуд" створено на базі майна державної комунальної будівельної корпорації "Київміськбуд" у 1994 році шляхом об'єднання в її статутному капіталі контрольних пакетів акцій 28 підприємств та інших активів. До складу ХК входять 40 АТ, у яких компанія володіє акціями, шість дочірніх підприємств і 51 підприємство на правах асоційованого члена.

Основним акціонером ПрАТ "ХК "Київміськбуд", згідно з даними НКЦПФР, є Київська міська рада (80%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Росіяни обстрілюють Херсон із лівого берега

Україні потрібно більше снарядів і ППО - Умєров у розмові з главою Пентагону

У Білому домі вважають за необхідне розгляд питання про допомогу Ізраїлю та Україні в Палаті представників цього тижня

Стефанчук: Україна розраховує, що завдяки мандату комісара Ради Європи будуть захищені права українців, які постраждали внаслідок російської агресії

РНБО розгляне загрози безпеці у зв'язку з роботою онлайн-казино - Зеленський

Україна запросить скликання засідання Ради "Україна - НАТО" щодо захисту неба та постачання озброєння - Зеленський

Українська авіація завдала ударів по п’яти районах зосередження противника

Росіяни за добу завдали двох ракетних і 43 авіаційних ударів по території України

На лінії фронту за добу відбулося 50 бойових зіткнень

ПАРЄ закликала використати заморожені активи РФ для відновлення України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА