Інтерфакс-Україна
16:29 04.07.2023

Північний кордон буде посилено особовим складом і бойовою технікою - Наєв

1 хв читати
Північний кордон буде посилено особовим складом і бойовою технікою - Наєв

Ухвалено рішення про зміцнення оборони північного кордону України особовим складом і бойовою технікою, повідомляє командувач Об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

"У зв'язку з останніми подіями навколо Запорізької атомної станції було ухвалено рішення щодо посилення північного кордону нашої держави як особовим складом, так і бойовою технікою. Робота в цьому напрямі не зупинялася відтоді, як було вибито ворога з півночі, і триває цілодобово. Будуються протитанкові загородження, облаштовуються мінні поля і зміцнюється вся лінія оборони", - написав Наєв у телеграм-каналі у вівторок.

Він також зазначив, що українська розвідка досить ефективно працює.

"Ми добре вивчили ворога і чітко володіємо ситуацією щодо його планів. Наші воїни пройшли бойове злагодження і готові знищити будь-кого, хто зазіхне на нашу територію", - наголосив командувач.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: на покровському напрямку за добу зафіксовано 25 атак ворога, 19 відбито, бої продовжуються

Генштаб ЗСУ: на Курщині відбито 11 атак ворога, п'ять боїв ще тривають

ОСУВ "Хортиця": на одному із ключових напрямків знищено ворожий ракетний комплекс "Бук-М3"

Очільник МЗС Великої Британії про атаку на Київ: Це не дії країни, яка прагне миру

Сибіга після ворожої атаки на Київ: Це чіткий доказ того, що необхідно посилити санкційний тиск на РФ

Росія модернізувала ракети "Іскандер-М", тепер їх збивати складніше – речник ПС ЗСУ

Пентагон заперечив, що США планують вивести свої війська з Південної Кореї

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки нічної російської повітряної атаки на Київ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА