Інтерфакс-Україна
20:50 26.06.2023

Ткаченко про українських артистів: Краще "перевзутися", ніж продовжувати виступати в Росії

1 хв читати
Ткаченко про українських артистів: Краще "перевзутися", ніж продовжувати виступати в Росії

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що відомство не співпрацює і не підтримує артистів, які до повномасштабної війни виступали в Росії, але змінили свою позицію.

"Ми з ними не спілкуємося, ми їх жодним чином не підтримуємо, участі в якихось наших акціях вони не беруть. У будь-якому разі краще "перевзутися", ніж "недовзутися", що сталося з багатьма українськими артистами, які досі перебувають у Росії та виступають на концертах на підтримку війни", - сказав Ткаченко в Києві в понеділок на зустрічі з активістами, які виступають за його відставку з посади міністра, відповідаючи на запитання, як він ставиться до артистів, які змінили свою позицію на користь України після початку повномасштабної війни.

Коментуючи запитання про історію з одиночною акцією протесту дівчини під час концерту співачки Світлани Лободи в Харкові, міністр сказав, що "найімовірніше, я на боці дівчини з плакатом".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ уразила вже третю нафтовидобувну платформу РФ у Каспійському морі - джерело

Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський

До шістьох людей зросла кількість постраждалих від російських ударів по Запоріжжю – Нацполіція

Рішення ЄС про EUR90 млрд є перемогою для України — Зеленський

Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого

Вирішуючи з Україною спільні питання національної пам'яті, ми позбавляємо РФ можливості розділити нас - Навроцький

Україна буде рада бачити польські компанії у відбудові держави – Зеленський

Україна передала партнерам інформацію, де в Білорусі розташований російський "Орєшнік". Вони приймуть рішення, як реагувати

Навроцький дав зрозуміти, що підтримує передачу МіГ-29, якщо Польща отримає від України антидронові технології

Навроцький передав Зеленському враження поляків, що їхня допомога Україні не була належно оцінена

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА