10:11 22.06.2023

Зеленський запросив Організацію американських держав до участі над реалізацією Формули миру та підготовкою Глобального саміту миру

2 хв читати
Зеленський запросив Організацію американських держав до участі над реалізацією Формули миру та підготовкою Глобального саміту миру

Президент України Володимир Зеленський запросив Організацію американських держав (ОАД) до участі над реалізацією української Формули миру та підготовкою Глобального саміту миру.

Як він зазначив, "спільна мета всіх лідерів і держав, які по-справжньому цінують людське життя, - це світ, у якому не панує насильство, де всі дотримуються Статуту ООН, де не тільки не виникають нові заморожені конфлікти, а є усвідомлення, що будь-яка війна - це загроза всьому світу".

"І чи стали ми ближчими до такого світу з моменту мого першого звернення до вас? Я впевнений, так. Хоча російська агресія триває й досі, хоча росіяни не зупиняються навіть перед обличчям катастрофічних злочинів екоциду", - заявив Зеленський і розповів учасникам про підрив російськими окупантами Каховської ГЕС, унаслідок чого десятки тисяч людей залишилися без питної води.

Звертаючись до лідерів Організації американських держав, глава держави розповів про українську Формулу миру та підготовку Глобального саміту миру, пов'язаного з її реалізацією.

"Альтернативи саміту немає. Росія принесла війну на територію нашої країни. Російські ракети і артилерія спалюють наші міста і села. Російські екоциди знищують природу нашої країни... Щоб справді відновити мир, потрібні колективні зусилля. І, звісно, зокрема, ваша підтримка, ваше керівництво. Я запрошую вас працювати з нами та всіма вільними народами світу над виконанням Формули миру. І я запрошую вас долучитися до підготовки Глобального саміту миру", - закликав Зеленський.

Він наголосив: "Ми маємо стати глобальною спільнотою в повному сенсі цього слова".

"Так, щоб мир для кожного народу був повністю гарантований. Не можна захистити мир поодинці, але війна не може перемогти колективне прагнення до миру. Нехай ваша сила стане і силою миру", - резюмував президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Делегації США та Росії досягли "помірного" прогресу на переговорах в Ер-Ріяді – ЗМІ

Нацполіція ліквідувала організовану групу, учасники якої отримували мільйонні прибутки від збуту наркотиків

IKEA поновить роботу ритейлу в Україні у 2025 році

У Львівській області арештований адвокат, який ошукав дружин військовослужбовців

За потреби керівники освітніх закладів самостійно вирішуватимуть питання щодо запровадження карантину – КМДА

Понад 100 тис. заявок уже надійшло у рамках програми "єКнига" - Федоров

У Херсоні через атаки окупантів пошкоджено інфраструктурний об'єкт, без енергопостачання лишилось 2,5 тис. мешканців

У нинішньому балансі сил пауза у війні буде більш вигідною для РФ – ексміністр Кулеба

СБУ затримала у Хмельницькому "крота" ФСБ

У Куп’янській громаді залишається близько 1,6 тисячі мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА