Інтерфакс-Україна
20:14 19.06.2023

Залужний і начальник Генштабу ЗСУ провели роботу в угрупованнях військ, які виконують найскладніші завдання в районах запеклих боїв

1 хв читати
Залужний і начальник Генштабу ЗСУ провели роботу в угрупованнях військ, які виконують найскладніші завдання в районах запеклих боїв

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала провели роботу в угрупованнях військ, які виконують найскладніші завдання в районах, де тривають запеклі бої.

"Противник намагається не допустити просування наших підрозділів. Задля цього він розгорнув систему фортифікаційних укріплень зі щільними мінуваннями місцевості та великою кількістю резервів", - написав Залужний у телеграм-каналі в понеділок.

Головнокомандувач зазначив, що попри шалений опір противника, українські військові роблять усе можливе для звільнення окупованої території України.

"Операція продовжується згідно з планом", - наголосив Залужний.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

Викрито зловмисників, які виготовляли та реалізовували фальсифіковані батарейки під виглядом відомого бренду

Кличко розповів про зустріч зі Свириденко і заявив про відсутність координації після обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА