Інтерфакс-Україна
01:11 16.06.2023

Російський правлячий клас має втратити свої гроші – Зеленський про законопроект у США щодо конфіскації російських активів

1 хв читати
Російський правлячий клас має втратити свої гроші – Зеленський про законопроект у США щодо конфіскації російських активів

Російський правлячий клас має втратити свої гроші на користь України та українців, сказав у відеозверненні у четвер президент України Володимир Зеленський.

"Важливий міжнародний крок за сьогоднішній день – це зареєстрований у США законопроект про конфіскацію та передачу нашій державі як репарації активів російської держави – держави-терориста. Я дякую сенаторам США за потужну двопартійну підтримку цього питання про справедливість для України та всіх жертв російського терор" , - сказав він.

За його словами, "у таких диктатурах, як російська, саме гроші є найвищою цінністю, і тим більше для осіб, які обслуговують правлячий режим або фактично господарями державних структур. Коли свої гроші втратить і держава-терорист, і всі російські особи, чия колаборація з Кремлем створила умови для російської агресії, або є публічним прикриттям для російських корупціонерів, тоді буде досягнуто дуже важливої мети. Вони відчують, що таке втрата".

"Вони не поважають життя і не шкодують, коли губляться людські життя. Російський правлячий клас не цінує людей і готовий витрачати людські життя сотнями тисяч. А ось гроші вони шкодують, ті, які привласнили, до речі. Свої активи вони цінують. Вони мають повністю втратити. їх, причому на користь тих, хто постраждав від їхньої агресії, від цієї терористичної війни, на користь нашої держави, наших людей", - сказав президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони перейшли на нові підготовлені рубежі на Сумщині – 14-й армійський корпус

Лубінець: ми виявили проблеми в реалізації права на біологічне батьківство/материнство в умовах воєнного стану

Судитимуть депутата з Тернопільщини, який за $10 тис. обіцяв зняття із розшуку та бронювання призовників

Кількість постраждалих у Богодухові зросла до 4, серед них 7-річна дитина

Наркозалежний із Сум отримав 8 років тюрми за коригування ворожих обстрілів в трьох регіонах України – СБУ

Одна людина загинула, ще 3 постраждали внаслідок російського удару БпЛА по прифронтовому Великому Бурлуку

"Укрзалізниця" розпочала будівництво безбар'єрної платформи на Центральному вокзалі Києва

У школах з'явиться нова виховна година до Дня зброяра – Міносвіти

Чиновниця Одеської міськради підозрюється в недбалості, що призвела до збитків при відновленні пошкодженої багатоповерхівки

На Черкащині викрито експрацівницю банку, яка ошукала бабусю загиблого військового на 1 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА