Інтерфакс-Україна
19:23 06.06.2023

ПриватБанк повідомив про збій у роботі сервісів

1 хв читати
ПриватБанк повідомив про збій у роботі сервісів

Найбільший на ринку ПриватБанк підтвердив перебої та затримки в роботі сервісів банку, зокрема Приват24, мережах банкоматів та оплатах картками через торгові термінали.

"Усі залучені IT-фахівці працюють над якнайшвидшим відновленням стабільної роботи", - ідеться в повідомленні фінустанови в телеграм.

Банк подякував клієнтам за розуміння і терпіння.

Як зазначив Нацбанк у звіті за 2022 рік, лідерами в Україні з емісії платіжних карток є державні ПриватБанк та Ощадбанк - відповідно 43,8% та 15,4%, а також Універсал банк (mono) - 13,2%.

Найбільша кількість платіжних терміналів на ринку також у ПриватБанку - 60,4%, Ощадбанку - 19,6% і Райффайзен Банку - 7,6%.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держкіно 103 рази клопотало перед ДПСУ і Мінкультури про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025р

Кличко: Столиця сьогодні функціонує в екстремальних умовах

В Києві без опалення близько 400 багатоповерхівок, ситуація з енергопостачанням лишається складною – Кличко

Київ працює над внесенням прибуткового будинку Якова Кияка до Держреєстру нерухомих пам’яток України

Франція відкриє консульство в Гренландії

Керівника фінслужби однієї з бригад на Запорізькому напрямку підозрюють у привласненні майже 10 млн грн - ДБР

Держсекретарю США доручили розробити пропозицію про купівлю Гренландії - ЗМІ

Рада призначила Наталуху головою Фонду держмайна

Міносвіти має передати всі заклади профосвіти в комунальну власність - Наталуха

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА