Інтерфакс-Україна
19:25 03.06.2023

У Генічеську Херсонської області окупанти утримують українців із проукраїнською позицією, а в Скадовську облаштували госпіталь у дитсадку

1 хв читати
У Генічеську Херсонської області окупанти утримують українців із проукраїнською позицією, а в Скадовську облаштували госпіталь у дитсадку

У Генічеську Херсонської області окупанти в підвалах утримують українців із проукраїнською позицією, а в Скадовську облаштували польовий госпіталь у дитячому садку для лікування поранених російських військових, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Як повідомляється, російські окупаційні війська продовжують чинити тиск на громадян України та порушувати права людини на тимчасово захоплених територіях.

Зокрема, у Генічеську Херсонської області в підвалах будівлі колишньої податкової інспекції примусово утримуються громадяни України з проукраїнською позицією.

Водночас окупанти продовжують використовувати інфраструктуру тимчасово окупованих населених пунктів для надання медичної допомоги своїм пораненим військовослужбовцям.

Так, у населеному пункті Скадовськ Херсонської області на території дитячого садочка загарбники облаштували польовий госпіталь, де на лікуванні перебувають понад 50 окупантів із пораненнями різного ступеня тяжкості.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про переговори: ми не можемо просто так вийти з наших територій

У Техасі арештували 21-річного підозрюваного у симпатіях до ІДІЛ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА